• bir erkeğin kalitesiz olduğunu gösteren detaylar

  389.
  Yere tükürmesi, kaba ve patavatsız olması, gereksiz ve çok konuşması, kadınlara sadece cinsel açıdan bakması, yüksek sesle konuşması, kitap okumaması, gösteriş meraklısı olması, önüne gelene özel hayatını anlatması, hijyene dikkat etmemesi, cimri olması, küfür etmesi, kendine ve etrafındakilere saygısının olmaması gibi gibi. Tabi bu saydıklarım kadın için de geçerlidir.
  5 ... hayallerle
 • tatlı krizine alternatif çözümler

  49.
  Dut kurusu, keçiboynuzu ve hurma.
  2 ... hayallerle
 • hesabınıza para geldi

  26.
  Kendisi motivasyon kaynağımdır. Görür görmez gider okkalı bir türk kahvesi yapar içerim.:) Hesaplarımız altın tutsun inşallah:)
  4 ... hayallerle
 • şeyma subaşı nın mesaj açıklaması

  13.
  Zaten o çocuk olmasa ben halini düşünemiyorum. Yatsın kalksın o çocuğa dua etsin. Heralde bu yola da çocuk yapmak için çıkmışdır diye düşünüyorum. Aksi halde ben işveren olsam bu kızı işe bile almam. Sosyal medyadaki videosuna bugün denk geldim.herkesi mutlu edemezsiniz çünkü pizza değilsin diye söylüyordu. Kızımızın çıkardığı kitapda da bu cümle geçiyormuş. Kendisi videoda da bunu söylüyor. Herkesin pizza sevmediğini kızımız idrak edememiş. Kendisi sadece pizza ile mutlu olanlardan ama o pizzayı miami gibi yerlerde yemekten daha bir mutlu sanırsam:) Yani acun sağoldukça mutluluğuna mutluluk katacağı bir gerçek:)
  ... hayallerle
 • çocukluğu hatırlatan detaylar

  200.
  Pastanelerde satılan beze kurabiyeler vardı. Bilenler bilir. Ben bu beyaz kurabiyelerin müdavimiydim. Meybuz, leblebi tozu da diğer favorilerimdi.
  2 ... hayallerle
 • sıfırdan tanışılıp sabaha kadar konuşulan o gece

  36.
  Eskiden çok kullanılan msn messenger konuşma aslında yazışma proğramı vardı. Gerçi şimdi de bu ve benzeri türevleri var ama çok sık kullanılmıyor. işte orada sabaha kadar konuşurduk. Şimdi düşününce cidden şaşırıyorum. Uykundan bile feragat ederek sabaha kadar ne kadar çok konuşulacak konu bulurduk. Şimdi bakıyorum da bazen yüzyüze konuşmalarda bile konuşacak bir konu bulamıyoruz.
  1 ... hayallerle
 • kapitalizmi en iyi anlatan söz

  142.
  Şu kapitalist sistem de sadece gördüğüm iki benzerlik vardır. lüks aracı olan veya olmayanın aynı istanbul trafiğini çekmesi ve zengin fakir demeden herkesin eninde sonunda gideceği yerin mezarlıklar olmasıdır.
  1 ... hayallerle
 • bir esnaf yalanı söyle

  38.
  Yeni bitti elimizde kalmadı. Aslında hiç yoktu ama esnaf tarafından söylenen bu cümle klişe hale gelmiş.
  3 ... hayallerle
 • dağda ki teröristin akrabası hdp li belediyede

  4.
  2020 yılında mecliste bulunan partilere toplam 419.415.000 ₺ hazine yardımı yapılacak.

  HDP bu paradan 50.099.000 ₺ alacak.

  Söyleyecek başka söz yok. Alıntıdır.

  Umarım bu durum gerçek değildir. Bu milletin sineye çekeceği daha ne kaldı?
  4 ... hayallerle
 • barış pınarı harekatı mağlubiyettir

  5.
  Trump, Türkiye'yi durdurduğu için seviniyor.
  Hükümet yanlıları, Türkiye kazandı diyerek seviniyor.
  Devlet karşıtları, hükümetin başarısız olduğunu düşündüğü için seviniyor.

  Herkesi sevindiren bir gelişme... Alıntıdır.
  6 -1 ... hayallerle
 • günün sözü

  10974.
  "Ne kadar başarılı, iyi, zeki ve usta olursanız olun, işinizin geleceği, çalıştırdığınız insanların elindedir." Akio Morita
  5 ... hayallerle
 • aşkım seninle kuru ekmeğe bile razıyım diyen kız

  187.
  Bugün razı olur ama emin ol o günler geldiğinde senin kafanın etini yiyecek olan kızdır. Kuru ekmeğe razı olan kızdan sen sen ol uzak dur. Asıl kuru ekmeğe razı olmayan realist yaklaşanlara ilgi duymalısın. Maalesef Hayat öyle hayallerle geçip gitmiyor.
  4 -2 ... hayallerle
 • yüksek lisans

  351.
  Şu an yaptığım ve keşke hiç bulaşmasaydım dediğim şey. Çalışan insan için çok zor. Yoğun bir şekilde slayt, ödev hazırlamak gerekiyor ve ciddi emek istiyor. Kendi açımdan düşündüğümde çok da gerek olmadığını anladım.
  4 ... hayallerle
 • hayatta en zor olan şey

  10.
  Kendi yükünden başka bir de başkalarının yükünü çekmek olsa gerek. Başkaları dediğim kişiler illa ki sevdiklerindir gerçi ama yine omuzlarında bir ağırlık ve sorumluluk duygusunu sürekli hatırlatmaktadırlar.
  4 -1 ... hayallerle
 • kızgın demir yalatılan arap hatun

  14.
  O kızgın demire o adamların şeylerini yalatacaksın. Ama öyle hemen çekmeyeceksin. O kızgın demir her değdiğinde en az 2-3 dk öyle kalacak. Yanarsa günahkar, yanmaz ise şerefsiz olduğunu anlayacaksın.
  4 ... hayallerle
 • tengir budun

  1450.
  Benim gördüğüm en iyi sözlük yazarlarından biridir. Hemen her konuda bilgisi ve düşüncesini paylaşması ve de tarafsız olması yönünden kendisini beğenerek takip ediyorum.
  7 -5 ... hayallerle
 • istanbul sahillerinde mangal yasağı

  13.
  Heralde verilmiş en yerinde karar olur. Sahile yakın oturmama rağmen bu yüzden yazın sahile gidipte rahat nefes alamıyoruz. Her yer duman ve çöplük. Sahiller en azından nefes alır.
  2 -1 ... hayallerle
 • bu gecenin şarkısı

  31.
  Düş sokağı sakinleri- sevdan bir ateş.
  3 ... hayallerle
 • stres atma yöntemleri

  175.
  Duygusal bir film izleyerek hüngür hüngür ağlamak:))
  1 ... hayallerle
 • volkswagen in türkiye yatırımını ertelemesi

  14.
  Ne çok isterdim Türkiye olarak her mal da bir markamız olmasını. Örnek, tamamen herşeyi ile türkiye’nin ürettiği bir araba markamız olaymış. Ya da tamamen herşeyi ile ürettiğimiz bir cep telefonu markamız olaydı. Aslında vestel marka cep telefonu var ancak parçaları ithal edilerek birleştiriliyor. Tabi bunun yanında kaliteli ve güvenilir marka olması da önemli. Yani demek istediğim aslında bizim ciddi anlamda bir teknolojimiz olaydı belki Alman marka otomotiv kullanma ya da Iphone marka cep telefonu kullanma olayını da devletin yasaklama imkanı olurdu. Bir ülkenin bunu yapabilmesi için ekonomisinin de çok güçlü olması gerekir. Çin kendi vatandaşlarına sadece kendi ülkesinde ürettiği malları almalarına izin vermektedir. Bir çin vatandaşı ıphone marka telefonu kullanamıyor. Acaba biz de bugünleri görebilecekmiyiz acep.
  1 -1 ... hayallerle
 • yeni şeyler getiriyorum